Monika Wołoszczak

Bycie maratończykiem to powód do dumy, tylko ja ciągle nie wierzę, że nim jestem :)

Pierwszy Maraton to ogromne emocje i mnóstwo niepewności. To 42 km obaw, że się nie uda i nadziei, że się uda. Tak naprawdę maraton zaczyna się kilka miesięcy wcześniej: treningi, długie wybiegania i programowanie głowy, żeby nie poddawała w wątpliwość własnych możliwości.Trening mentalny w moim wykonaniu, to codzienne wyobrażanie sobie jak wbiegam na metę maratonu.

Dzień startu to przysłowiowa wisienka na torcie. Ja po swoją sięgnęłam bardzo ostrożnie i spokojnie. Opłaciło się, sił starczyło do końca biegu. Adrenalina, wysiłek i endorfiny - mieszanka wybuchowa! Eksplodowała na mecie ogromną radością. A potem wszystko na raz i śmiech, i płacz, i wzruszenie, i duma. Poznań okazał się dla mnie szczęśliwy, a kibice tak pozytywnie zakręceni, że poczułam się kimś wyjątkowym. To jednak tylko słowa i nie wiem czy Was przekonają, że kocham maraton i on chyba kocha mnie. Tęsknię już za następnym spotkaniem.

Partnerzy/współpraca

Klub HRmax Żory w liczbach

  • Aktywnych członków: 77 / Oczekujący: 3
  • Kobiety: 28 / Mężczyźni: 49
  • Maratończyków: 49
  • Średnio km na zawodach: 19.611 km
  • Średni czas na zawodach: 2g 10m 28s

Jak zostać członkiem klubu?

Chcesz zostać członkiem klubu HRmax Żory? Musisz mieć ukończone 18 lat, wypełnić deklarację członkowską, przedstawić rekomendację 2 członków naszego klubu, opłacić wpisowe 50 PLN oraz składkę 20.00 PLN za rok. Przekonaj się o korzyściach płynących z członkowstwa w naszym klubie.

Wypełnij deklarację członkowską »